Ajanda

Sundance’in En İyileri Bronx Pi Sahne’de!

9 Kasım 2015
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Dünya sinemasının bağımsız, kült, klasikleşmiş veya hak ettiği değeri görememiş örneklerine ve Türk sinemasına odaklanan sinema platformu Fil’m Hafızası iki ayda bir düzenlediği Tematik Gece etkinliklerine devam ediyor.

Fil’m Hafızası’nın bu ayki Tematik Gece etkinliği; Sundance Film Festivali’nde ödül almış ya da ödüle aday gösterilmiş en iyi kısa filmlerin sinemaseverlerle buluşacağı ‘Best of Sundance’.

11 Kasım Çarşamba akşamı Bronx Pi Sahne’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte, toplam sekiz kısa film Türkçe ve İngilizce altyazılı olarak gösterilecek. 20.30’da başlayacak Tematik Gece’nin ev sahipliğini oyuncu Nadir Sarıbacak üstlenecek ve etkinliğin söyleşi bölümünde katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Mekan sponsorluğunu Bronx Pi Sahne, medya sponsorluğunu BugünBugece’nin üstlendiği, Yazane ve SinePlus Akademi’nin proje desteği sağladığı Best Of Sundance gecesinde aynı zamanda bir Tematik Gece klasiği olan Soundtrack Quiz ve başka sürprizler de olacak.

Biletleri Biletix’ten temin edebilirsiniz. 30 TL olan biletler 120 adetle sınırlı ve numarasız oturma düzeni var.

Film programı ve ayrıntılı bilgi için Fil’m Hafızası‘na bir göz atın.