Can Dostum

Sokaktaki Dostlarımızı Soğuktan Kurtaracak Kampanya

9 Aralık 2016
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Aralık ayına girmemizle birlikte, kış mevsimine resmen merhaba dedik. Havalar giderek soğuyor. Ne mutlu ki, sokak hayvanlarının yiyecek bulma ve soğuktan korunmaları konusunda duyarlılığımız da gün geçtikçe artıyor.

Adore Mobilya da sokak hayvanlarına duyarlılıkları konusunda örnek alınacak bir mobilya firması.

2015 senesinden bu yana, soğuk havalarda sokakta yaşayan dostlarımız için harika bir  fikir hayata geçiriyor. Hayvanların soğuk havalarda barınmasını sağlamak amacıyla kedi evleri hazırlayan firma, sadece 10 TL’lik kargo ücretini ödeyen herkese bu kedi evlerinden gönderiyor. Şu ana kadar tam 21719 adet kedi evi yollamışlar.

kedi-evi-cat-01-hm-1-2-750x750

kedievimadoreden

kedi-evi

Stoklar şimdilik tükenmiş ancak talep sonucu firma kedi evi üretimine devam edeceğe benziyor. Sizler de bu güzel fikrin devamlılığı için, sosyal medyada duyurarak ve firmaya mesajlarınızla destek olabilirsiniz.

Ayrıca, kedi evi üretimi başlayana kadar Youtube’da kendi imkanlarınızla kolayca yapabileceğiniz kedi evi videoları da bulabilirsiniz.

 

#kedievimadoreden