Spor-Sağlık

Meteam’den Annelere: “Değişimi Başlatma Sırası Annelerde”

7 Mayıs 2016
anneler günü meteam fitness hediyesi
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Hadi itiraf edelim; hangimiz 20’li yaşlarındaki fotoğraflarına bakıp “ne kadar fit, ne kadar zayıf görünüyormuşum!” demiyoruz?

30’dan sonra yavaşlayan metabolizma, evlilik sonrası alınan birkaç kilo, hamilelikle birlikte vücudumuzda meydana gelen değişimler derken yıllar geçiyor ve artık spora başlama vaktinin geldiğini hissediyoruz. Sağlıklı bir bedenin yanı sıra fit bir vücuda, rahatlamış bir ruh haline sahip olabilmek için bu şart.

Gelelim asıl soruya: Nereden başlayacağız? Belki kızınızın veya oğlunuzun gittiği spor salonuna kayıt olmayı düşündünüz; fakat zamanınız yok. Belki de internette var olan egzersiz videolarından birini seçerek başlamak istediniz ama binlerce video arasından kendi bedeninizin ihtiyacı olan doğru egzersizi bulamadınız ve sonunda pes ettiniz.

İşte tam bu problemlerin başladığı noktada Meteam devreye giriyor.

Nedir Meteam?

Meteam; kadrosunda uzman profesyonel atlet ve antrenörleri, farmakolojist ve beslenme uzmanı barındıran, sağlıklı bir bedene, fit bir vücuda kavuşmak veya zayıflamak isteyen herkesin hizmet alabileceği, kişiye özel online danışmanlık hizmeti veren bir oluşum.

Kavuşmak istediğiniz bedene ve hedeflerinize göre hazırlanan paketlerden 4, 8 ya da 12 haftalık olmak üzere birini seçiyorsunuz ve kapsamlı bir anket dolduruyorsunuz.

Personal trainer’lar ihtiyacınız olan, size uygun egzersiz ve beslenme planını oluşturuyor ve size kitapçıkla birlikte gönderiyor. Bu plana uymak tamamen sizin elinizde; fakat gelişiminiz antrenörler tarafından yakından takip ediliyor.

 

Kendine Vakit Ayırma Sırası Annelerde

Meteam ile birlikte sağlıklı bir yaşama ve fit bir vücuda sahip olmak isteyen annelerin zaman ve mekan sıkıntıları ortadan kalkıyor. Siz değişime hazırsanız, Meteam sizi arzuladığınız hedefe doğru yönlendirmek için bekliyor. Yapmanız gereken şey www.meteam.club adresine uğramak.

 

Meteam’den Anneler Günü Hediyesi

meteam anneşer günü hediyesi

Meteam’in, değişimi başlatmak, belirlediği hedefe göre doğru egzersizi ve doğru diyeti yapmak isteyen anneler için bir sürprizi var.
Kızınız veya oğlunuzla birlikte spor yaparken, birlikte bir fotoğrafınızı çekip #fitmom hashtag’iyle Facebook veya Instagramda paylaşın. Meteam’i etiketlemeyi de unutmayın. Size özel 4 haftalık diyet veya egzersiz programı kazanın.