Kullanım Koşulları

Merhaba, 

Minionmag.com’un bir ziyaretçisi olarak aşağıdaki koşullara hukuki olarak bağlı olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Site içindeki içeriklerin tamamı minionmag.com’a aittir.

İçerik “paylaş” ikonunu taşımadığı sürece; yazılar, resimler ve videolar dahil olmak üzere hiçbir içeriğin kopyalanması, dağıtılması, çoğaltılması yasal değildir.

İçerikler kişisel kullanım dışında reklam olarak veya başka bir ticari amaçla kullanılamaz.

Ziyaretçi, üye olma talebini onaylamak suretiyle sitenin e-posta listesine abone olarak; e-posta adresine gelecek e-bülten, duyuru ve dergileri kabul etmiş sayılır.

Ziyaretçinin, bir başkasının e-postasını minionmag.com ile paylaşması üzerine, minionmag.com tarafından paylaşılan e-postaya davetiye, bemaddy bülten üyeliğinde ise paylaşılan e-postaya üyeliğini haber veren bir e-posta gönderilecektir. E-posta adresinin bir ziyaretçimiz tarafından tarafımıza bildirilmesinin sorumluluğu yalnızca davet eden ziyaretçimiz ile davet edilen arasında sınırlıdır.

Ziyaretçinin yazı, fotoğraf, sair materyallerini minionmag.com harici platformlarda paylaşması, bu yazı, fotoğraf ve sair materyaller hakkında minionmag.com’a hiçbir sorumluluk isnat etmez.

minionmag.com içeriklerinin altına yapılan yorumlar yayınlanmayabilir, silinebilir. Üye, hiçbir şekilde başkasını rahatsız edecek bir yorumda bulunmayacağını temin eder.

Sitemize katkıda bulunanlar için:

minionmag.com’a yazılan tüm yazılar, çoğaltılabilir, dağıtılabilir, başka dile çevrilebilir, yeniden derlenebilir, imla, gramer ve üslup açısından düzeltilebilir, halka açılabilir, yazılarınıza resim eklenebilir, etrafına reklam koyulabilir, yazının görünüşü farklı renkler veya fontlar kullanılarak değiştirilebilir, yazılar üzerinde birtakım değişiklikler yapılabilir.

minionmag.com’la paylaşılan yazı, fotoğraf veya herhangi bir materyal, sitede hiç yayınlanmayacağı, kullanılmayacağı gibi, ileriki zamanlarda sitede yayınlanmak, dergilerde kullanılmak üzere arşivlenebilir.

Paylaşılan tüm materyaller, okuyucular tarafından beğenilebilir, oylanabilir, sosyal medya sitelerinde paylaşılabilir veya e-posta şeklinde bir başka kişiye gönderilebilir.

Paylaşılan yazı, resim veya herhangi bir materyal, minionmag.com’un kararına bağlı olarak minionmag.com bünyesinde yayınlanabilir; çıkarılacak yeni bir online dergide, basılı dergide veya basılı bir kitapta kullanılabilir.

minionmag.com’a herhangi bir yazı, fotoğraf ve sair materyal ile katkıda bulunan ziyaretçi, bu katkısından ötürüminionmag.com’dan hiçbir beklenti içerisinde olamaz.

minionmag.com’a belirli bir kategori veya dergiye içerik olarak gönderilen materyal, daha uygun görüldüğü takdirde yineminionmag.com bünyesindeki bir başka kategoride, dergide kullanılabilir.

minionmag.com ile paylaşılan materyallerin, üyeler veya ziyaretçiler tarafından paylaşılabilir olmasından ötürü, materyalin öngörülemeyen bir platforma ulaşmasının önüne geçmek mümkün değildir. Bu hususta minionmag.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Katkıda bulunulan materyalin yanına reklam alınabilir. Katkıda bulunan paylaştığı materyalden ötürü herhangi bir karşılık beklemediğinden, materyal ile birlikte kullanılan reklam için de aynı durum geçerli olacaktır.

minionmag.com’un içeriğinin altına yapılan yorumlar minionmag.com’a sorumluluk isnat etmez. Sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Yorumu uygun bulmayan bemaddy editörleri yorumu silebilir. Bir ziyaretçinin, üyenin veya yazarın şikayeti üzerine de siteye yapılmış yorumlar silinebilir.

minionmag.com’a katkıda bulunan üyemiz (yazarımız);

Yazının, fotoğrafın ve sair materyalin kendi şahsına ait olduğunu,

Yazı içerisinde herhangi bir alıntı yapıldığı takdirde, alıntının kaynağının gösterileceğini,

Herhangi bir görsel kullandıysa, nereden aldığını, görselin kime ve nereye ait olduğunu “Künye” bölümünde belirteceğini,

minionmag.com ile paylaştığı materyalin, bilebileceği ve/veya öngörebileceği sınırlar dahilinde hiçbir kanunu çiğnemediğini,

Paylaşılan materyal ile ilgili herhangi bir yasal sorumluluk veya sorun ortaya çıkması durumunda, tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve hiçbir surette bu sorumluluktan ötürü minionmag.com’a rücu edemeyeceğini,

Taahhüt eder.

 

GİZLİLİK

Ziyaretçilerin, minionmag.com bünyesindeki içerik ve dergileri takip etmek amacıyla site ile paylaştıkları e-posta adresleri asla başka kişi veya sitelerle paylaşılmaz.

Ziyaretçi, üyelik, yazarlık bilgileri minionmag.com’da saklı tutulur.

Siteye yazı, fotoğraf ve sair materyalleri ile katkıda bulunanlar, üye olurken isimlerini paylaşırlar. Ancak, paylaştıkları eserlerin kendi isimleri ile yayınlanması, ziyaretçinin idaresine bağlıdır. Dilediği takdirde ziyaretçi, paylaşımını dilediği bir rumuzu kullanarak da yayabilecektir. Herhangi bir materyalin hangi üyemiz tarafından minionmag.com ile paylaşıldığı bilgisi, hukuki bir gereklilik olmadıkça asla paylaşılmaz.

16 yaşın altındaki ziyaretçilerin, kişisel bilgilerini girerken velilerinin iznini almaları gerekmektedir. Aksi halde, minionmag.com 16 yaş altındaki site kullanıcılarının kişisel bilgilerini girmelerine engel olabilecektir.

Üye bilgileri minionmag.com’da, ziyaretçinin üyeliği boyunca yer alacaktır. Üyeliklerini bitirmek isteyen üyelerin bilgileri, üyelikleri talepleri üzerine sonlandırıldığı anda başka hiçbir yerde muhafaza edilmemek şartıyla silinecektir.