Ajanda

Bu Pazar, Karneler Tiyatro Bileti Yerine Geçiyor

16 Haziran 2016
istanbul oyuncak müzesi bremen mızıkacıları
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Okullar 17 Haziran Cuma günü resmi olarak kapanıyor. İstanbul Oyuncak Müzesi ise harika bir hediyeyle çocukların karne sevincine ortak oluyor.

19 Haziran Pazar günü, Oyuncak Atölyesi’nin çocuk ziyaretçileri, karnelerini göstererek Hayalbaz Oyun Atölyesi’nin hazırlayıp sunduğu Bremen Mızıkacıları adlı tiyatro oyununu ücretsiz izleyebilecekler. Hem müze’nin koridorlarında gezerken dünya oyuncak tarihine tanıklık edecek hem de onlar için karne sürprizi olarak hazırlanan tiyatro gösterisinde çok eğlenecekler.

Çocukların karne hediyesinden faydalanabilmesi için, müzeye gelmeden önce arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmekte. Rezervasyonlar 13:45’e kadar geçerli olup, koltuk sayısı sınırlı olduğu için rezervasyonsuz katılım sağlanamıyor.

 

Bremen Mızıkacıları

Beyaz konağın Aşçıbaşısı Memo, yemek kitabı ile masal kitabını karıştırınca olanlar olur. Kahramanlarımız, yani meşhur Bremen Mızıkacıları; eşek, köpek ,kedi ve horoz kendilerini bir anda konağın mutfağında bulur ve komik olaylar birbirini izler…

 

Yazan-Yöneten – Kukla Tasarım: Mehmet Erbil
Müzik: Görkem Koyuncu – Melih Serhat Soyyiğit
Tarih: 19 Haziran 2016, Pazar
Saat: 14:00
Yaş Grubu: 3 yaş ve üzeri

Rezervasyon: 0216 359 45 50-51