Spor-Sağlık

Kadınlarda Orgazmı Kolaylaştıran Estetik Uygulamalar

29 Şubat 2016
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Estetik sektörünün her geçen gün gelişmesiyle daha kolay ve ağrısız yöntemler; daha doğal sonuçlar ortaya çıkıyor. Estetik ameliyat olmak isteyen bir insanın kendini tepeden tırnağa değiştirmesi ve gençleşmesi mümkün.

Genital Güzelleştirme Estetiği de, tıpkı yüz bölgemiz gibi vajina bölgesinin de genç kalmayı hak ettiği düşüncesiyle geliştirilmiş bir uygulama. Bu tekniğin içinde kadınların sağlık ve estetik açıdan olası tüm vajinal sorunları gideriliyor. Sarkan ve formunu kaybetmiş iç ve dış dudak bölgesi, genişlemiş vajina, klitorisi kapatan Venüs tümseği, pigmentasyon sorunu, idrar kaçırma ve erojen bölge enjeksiyonu olan G-Shot uygulaması bunlardan birkaçı.

orgasm2

Genital Güzelleştirme Tekniği ile Uluslararası Altın Bistüri Ödülü’nü alan Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, kadınlarda orgazmın kalitesini artırmak ve orgazm olamayan kadınlar için uygulanan Erojen Bölge Enjeksiyonu uygulamaları hakkında bilgiler verdi:

G-Shot: Erojen Bölge Enjeksiyonu

Karşılıklı yaşanan cinsel tatmin, ilişkilerin temelini sağlamlaştırıyor ve çiftleri birbirlerine bağlıyor. Ülkemizde orgazm olamayan kadınların sayısını maalesef bilemiyoruz; çünkü bu bir tabu halinde. Ancak kliniklerimize gelerek konu hakkında bilgiler alan kadın hastalarımızın tamamında orgazm konusunda sorunlar yaşadıklarını gözlemliyoruz. Kadınlar 2 şekilde orgazm oluyor. Birincisi klitoris bölgesinin, ikincisi ise G noktası adı verilen vajina girişinden 2-3 cm içeride, ön duvardaki alanın uyarılması neticesinde oluyor.

Hastanın kendi bölgesel yağından alınıp kök hücreden zenginleştirerek G noktasına yaptığımız yağ enjeksiyonu, bu alanın belirgin hale gelmesine ve dahası sürtünmeyle kolay, uzun ve çok daha tatminkar bir orgazm yaşamasına vesile oluyor. Bu uygulamayı doğum yapmış veya yapmamış tüm kadınlar yaptırabilir. Ayrıca doğumla birlikte genişlemiş vajina duvarına yaptığımız form kazandırma işlemi de yine hem erkeğin hem de kadının cinsel açıdan tatmin olmasını kolaylaştırıyor.

Venüs Tümseği ve Klitoris

Venüs tümseği, diğer adıyla Mons Pubis, sezaryen dikişiyle klitoris arasında kalan kıllı alandır. Bazı hastalarımızda bu alan yoğun bir yağlanma sorunu yaşıyor. Sadece cinsel hayat için değil, bu alandaki yağ fazlalığı görüntü olarak, bikini, mayo gibi plaj kostümleri içerisinde de hastalarımızı rahatsız ediyor. Ayrıca buradaki yağlanma klitorisin kapanarak rahatça uyarılamamasına ve orgazmın yaşanmamasına sebep oluyor. Mevcut yağ fazlalığı, liposculpute uygulamasıyla çekilerek, tüm sorunların önüne geçiliyor. Buna ek olarak klitorisin çevresinde fazlalık deri varsa, o da alınıyor. Bölge açıkta kalınca uyarılması ve dolayısıyla orgazm olabilme kolaylığı sağlanmış oluyor. Tüm bu saydığım uygulamalar son derece basit ve pratik bir şekilde yapılıyor. Kök hücrenin vermiş olduğu iyileştirme etkisiyle, kısa sürede iyileşme kaydediliyor.