Ajanda

İBS 2016 Anne Bebek Çocuk Fuarı Başlıyor!

11 Kasım 2016
ibs 2016 anne bebek çocuk fuarı başlıyor
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Çocukları için en iyisini isteyenler, 5. kez İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda buluşuyor. Yılın en trend ebeveyn ve çocuk temalı etkinliğinin bu seneki teması ise “Dönüşüm, Sihirli Yolculuk…”

Kurulduğu ilk günden bu yana ‘en’leri ve ‘ilk’leriyle hem anneleri hem de çocukları sevindiren bu dev aile festivalinin, beşinci büyük buluşmasına tüm anne babalar davetli.

İBS ile ‘Büyük Dönüşüm’ Başlıyor
Anneler ve çocukların en gözde buluşma noktası haline gelen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, 16-18 Aralık’ta şehrin merkezinde, Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Her yıl yüz binlerce ebeveyn ve çocuğun akın ettiği İBS, beşinci büyük buluşmasında herkesi sürpizi bol bir yolculuğa çıkaracak. Çünkü bu sene, sahnede bir kadının, bir bebeğin, doğanın ve toplamda hayatın büyük ve sihirli dönüşümü olacak. Birbirinden renkli gösteriler, eğlenceli aktiviteler, ödüllü yarışmalar ve ünlü uzmanlarla sohbet bulaşmaları, tamamen bu temanın ruhuna uygun bir içerikle hazırlandı.

İBS ‘Susam Sokağı’nı İstanbul’a Getiriyor
Avrupa’nın en ünlü sokağı ve onun sevimli sakinleri bu sene de İBS’nin sihirli dünyasında yerini alacak. Dünyada milyonlarca hayranı bulunan “Edi, Büdü, Kurabiye Canavarı, Elmo, Kont ve Abby”li Susam Sokağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne kurulacak özel alanda üç gün boyunca çocukları ağırlayacak. Çocuklar, Susam Sokağı’nda kimi vakit dans edecek, kimi vakit ise Kurabiye Canavarı ile mutfağa geçip birbirinden renkli kurabiyeler yapacak.
İBS’de ayrıca çizgi dünyanın sevilen kahramanları çocuklarla buluşacak, oyunlar oynayacak, bol bol fotoğraf çektirecek. Prenseslerin, prenslerin yer aldığı dans şov partileri, yeni yıl gösterileri, hediyesi bol hazine avı yarışmaları ve daha pek çok etkinlik İBS’de ebeveynleri ve çocukları bekliyor olacak.

Yine Çok Konuşulacak!
Ebeveynlere ve çocuklara her açıdan unutulmaz üç gün yaşatmayı hedefleyen İBS’de ziyaretçileri bekleyen sürprizler sadece bunlar değil. En bilgili, en sağlıklı, en eğlenceli ve en trend aile buluşması olarak tanımlanan İBS, bu yıl çok konuşkan olacak. Ünlü anneler, deneyimli anneler, girişimci anneler, sporcu anneler, alanında uzman doktorlar, İBS Sohbet Buluşmaları köşesinde üç gün boyunca ebeveynlerle bir araya gelecek. Herkesin çok çok konuştuğu, her şeyi sorabildiği bu buluşmalar ile ebeveynlik yolculuklarında anne ve babaların tüm soruları cevaplanacak.

Yeni Ürünler, Cazip Fiyatlar, Hediyeler ve Süprizler!
Her yaştan katılımcının keyifli vakit geçirdiği, pek çok yeni şey öğrendiği İBS, üç gün boyunca ebeveynlerin bütçesine de önemli derecede katkı sağlayacak. Türkiye’nin ve dünyanın önemli 100 anne, bebek, çocuk markası yeni ürün ve hizmetleri ile İBS’de olacak; hem de cazip indirimlerle ve standlarında düzenledikleri hediyesi bol yarışmalarla. İBS bünyesinde düzenlenen Hazine Avı yarışmalarında dereceye girenlere çocuk giyimden oyuncağa, bebek yataklarından hijyen malzemelerine, küçük ev aletlerinden pusetlere ve araba koltuklarına kadar sayısız hediye verilecek. Hediyeleri kazanmak için tek yapmanız gereken ise fuarda olup, yarışmalara katılmak!

İBS Ödülleri 2016 Halk Oylaması Başladı
Anne, bebek ve çocuk markaları ile tüketiciler arasındaki bağı güçlendirmek ve etkileşimi arttırmak için düzenlenen “İBS Ödülleri 2016” oylamaları da başladı. Yılın en iyi ürünlerini oylayarak hediyeler kazanabilirsiniz. Toplam 7 kategoride yer alan ürünleri inceleyerek, sizin için en iyi ürüne oy vermeniz yeterli. Oylamaya bu adresten katılabilirsiniz.

“Hamile Dostu Ürün, Bebek Dostu Ürün, Çocuk Dostu Ürün, Anne Dostu Ürün, Aile Dostu Ürün, İnovasyon, Sosyal Sorumluluk ve Yılın Ürünü” kategorilerinde verilecek olan İBS Ödülleri, 16 Aralık’ta düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

Ödül almaya hak kazanan markalar ise iki aşamalı bir değerlendirme ile belirleniyor. Jüri tarafından yapılan ilk değerlendirmeyi geçen markalar, halk oylamasına sunuluyor. Sekiz kategorinin en iyilerine oylamaya katılan anne babalar karar verecek.