Ajanda

Gezgin Anneler Kulübü Bursalı Annelerle Buluşuyor

21 Şubat 2017
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Parents Türkiye dergisinin, anneleri blogger anneler ve markalarla buluşturmak ve tanıştırmak için oluşturduğu Gezgin Anneler Kulübü projesi birbirinden güzel etkinliklerle devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda ilki gerçekleşen Gezgin Anneler Kulübü Kayseri Buluşması’nda, birbirinden farklı alanlarda uzman blogger anneler katılımcılarla deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmış, anne-bebek bakımı ve çocuk gelişimi üzerine tavsiyelerde bulunmuşlardı.

 

 

Gezgin Anneler Kulübü çatısı altında yapılan bu etkinliklerin ikinci turu 24-25 Şubat tarihlerinde Bursa’da gerçekleşecek.

gezgin anneler kulubu

 

Hassas Anne, Uzman Özge Selçuk Bozkurt, Olla Luna, To Be Semy, Bebeğim Geliyor ve Dinamik Anne 25 Şubat Cumartesi günü, saat 13.00’te Bursa Divan Otel’de Bursalı annelerle tanışacaklar.

Nissan, Divan Otel Bursa, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri ve Wee Baby sponsorluğunda gerçekleşecek; lezzetli ikramların sunulacağı ve hediyelerin verileceği etkinliğe tüm Bursalı anneler davetli.