Ajanda

Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi Başlıyor

3 Nisan 2017
gelecegin ayak izleri ilk 1000 gun zirvesi
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

İnsan yaşamında ilk 1000 günün önemine dikkat çekmek ve bu konuda çok daha bilinçli bir toplum yaratmak amacıyla her yıl Nisan ayında düzenlenen “Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi” 5 Nisan’da Point Otel Barbaros’ta düzenlenecek.

Yeni nesil anne-baba dergisi Minion Mag‘in iletişim sponsoru olduğu İlk 1000 Gün Zirvesi‘nin ana sponsorluğunu GSK Türkiye, sponsorluklarını Bepanthol Baby ve Nutricia üstleniyor.

 

gelecegin ayak izleri ilk 1000 gun zirvesi

 

Moderatörlüğü Fatih Türkmenoğlu tarafından yapılacak zirveye ebeveynler, meslekleri gereği anne ve bebeklerle ilgilenen profesyoneller, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, etkileşimi yüksek sosyal medya kullanıcıları ve medya mensupları katılacak.

Annelerin ve anne adaylarının İlk 1000 Gün’de sıklıkla sorduğu soruları cevaplamayı ve akıllarına takılan konulara değinmeyi amaçlayan ve tüm gün sürecek olan İlk 1000 Gün Zirvesi’nde aşıların değeri, önemi ve aşı takvimi, anne sütünün önemi ve ek gıdalara geçiş süreci, anne bebek beslenmesi, bebek bakımı ve hijyen, bebeklerde uyku düzeninin sağlanması, kordon kanı bankacılığı, lohusalık sürecinde annenin fiziksel ve ruhsal sağlığı konularını ele alan geniş bir perspektif ile anne ve bebek sağlığı konuşulacak.

“Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi” 5 Nisan günü, saat 09.15’ten itibaren www.geleceginayakizleri.com sitesi üzerinden canlı olarak da izlenebilecek.