Tasarım

GAPKids, Çocukları Moda Çekimine Çağırıyor!

16 Ağustos 2016
gapkids casting call 2016
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Her yıl yoğun ilgi gören Gap Kids Casting Call, bu yıl Gap Türkiye ve InStyle iş birliğiyle tüm çocukları ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz‘ın çekeceği fotoğraflarla Gap vitrinlerinde yer almaya çağırıyor.

0-12 yaş arası çocukların katılımına açık olan Gap Kids Casting Call 2016’ya katılmak oldukça kolay. Başvuru için 8-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Gap Turkiye Facebook sayfasını beğenerek, sayfa altında oluşturulan Gap Kids Casting Call 2016 isimli uygulamaya çocuğunuzun fotoğraflarını yüklemeniz ve gerekli bilgileri doldurmanız yeterli.

 

gapkids casting call 2016

 

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra, Gap ve InStyle Türkiye yetkililerinden oluşan jüri, her kategoride en çok beğeni alan çocuklar arasından eleme yapacak. Her kategoriden en fazla 30, toplamda 240 finalist belirlenecek. Finale kalan çocuklar 9 Eylül 2016 itibariyle Gap Türkiye Facebook sayfası altında bulunan uygulamadan halk oylamasına sunulacak.

26 Eylül’de son bulacak halk oylamasının sonuçları 30 Eylül’de Gap Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak. InStyle jürisinin seçeceği stil sahibi minikler InStyle Kasım sayısında ünlü moda fotoğrafçısı Tamer Yılmaz’ın gerçekleştireceği moda çekimine katılacak. Aynı zamanda Ekim ayında belirli Gap vitrinlerinde yer alma şansı yakalayacak. Gerçekleştirilecek moda çekiminde çocukları sürprizler bekliyor olacak.

Kategoriler :

1. 0-4 Baby Boy
2. 0-4 Baby Girl
3. 5-12 Kids Boy
4. 5-12 Kids Girl

Gap Kids Casting Call ile Gap ve InStyle ayrıca En Sevimli Kardeşler/İkizler, En İyi Saç, En Güzel Gülüş ve InStyle’ın Seçimi En Stil Sahibi Minik kategorilerinde de çocukları sevindirecek.

 

* Herhangi bir katılım ücreti bulunmamaktadır.
Başvurular 8-31 Ağustos 2016 arasında alınacaktır.
Kurallar ve süreç ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayın!