Spor-Sağlık

FitBee: ‘Yeni Bir Sen’ İçin Yeni Bir Mobil Uygulama

21 Şubat 2017
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Bahar mevsiminin gelmesi, vücudumuzu forma sokma hedeflerimizi etkiliyor, değil mi?

Yaza hazır fit bir beden ve hatta ‘yeni bir sen’ yaratmak, taze fikirler ve olumlu bir bakış açısıyla mümkün.

Doğru egzersiz ve sağlıklı bir beslenme programı, fit bir vücuda kavuşmanın anahtarı. Ancak farkındayız ki, şehir hayatında çalışan bir anne baba olmak birçoğumuz için kendimize ayıracak vaktin olmaması demek. Spor salonuna gitmek için harcadığımız zaman işlerimizi aksatıyor veya salonun saatleri programımıza uymuyor. Sonuç: Üyelik ücreti ödenmiş ama gidilemeyen bir spor salonu ve hayal kırıklığı.

İşte tam bu noktada yeni bir fikirle karşımıza çıkan bir mobil uygulamayla karşılaştık: FitBee!

Dilediğimiz yerde, kendi istediğimiz saatte yapabileceğimiz, uzman antrenörler tarafından ihtiyacımıza ve hedefimize özel olarak hazırlanmış egzersizler içeren fitness ve sağlıklı yaşam mobil uygulaması.

 

online fitness mobil uygulaması
 

Doğum kilolarınızı mı vermek istiyorsunuz? Veya sarkmalarınızı toparlamak, bel – basen bölgenizi inceltmek, daha güçlü omuz ve kollara sahip olmak, sağlık problemleri nedeniyle yavaş çalışan metabolizmanızı hızlandırmak veya güne enerjik başlamak… İçerisinde tüm amacınıza ve ihtiyacınıza uygun paket egzersiz programlarının olduğu ve uygulamalı her hareketin bir antrenör tarafından görüntülü olarak açıklandığı bu mobil uygulama çok işinize yarayacak.

 
fitbee fitness uygulaması

 

Toplam 41 tane paket programı var. Bunların içerisinde ücretsiz olarak alabileceğiniz egzersiz paketleri de mevcut. Her paket programın ne kadar süreceğini ve kaç adımdan oluştuğunu önceden bildiğiniz için, günlük programınızı buna göre ayarlayabilirsiniz.
 
fitbee fitness uygulaması
 

Egzersizleri yaparken videolu anlatımlarla yönlendiriliyorsunuz. Ayrıca bir hareketin, varsa, püf noktaları ve dikkat edilmesi gereken kuralları da detaylı şekilde açıklanmış. Egzersiz programınıza başlangıç seviyesiyle başlayıp orta ve profesyonel seviyeye çıkarabiliyorsunuz.

 

 
Uygulama spor yapmanızı sağlayan online koçunuz olmaktan çok daha fazlasını vadediyor size. Sağlıklı yaşam hakkında haber ve araştırmalar okumayı sevenler uygulama içerisindeki FitBee Sağlıklı Yaşam Blogu’nda kendileri için motive edici, bilgilendirici ve keyifli okumalar bulabilirler. Ayrıca sağlıklı yaşam tutkunlarının Bebek’teki adresi EatProDiet ekibi, fit kalmak isteyenler için hazırladıkları birbirinden leziz ve sağlıklı alternatif yemek tarifleriyle uygulamaya katkıda bulunuyorlar.

Uygulamayı Android ve iOS marketlerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.