Ajanda

Dilek Çocukları İçin Bir Dilek Tutun

12 Ocak 2016
bir dilek tuttum bağış partisi
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Dünya çapında birçok şubesiyle uluslararası ölçekte etkinlikler yürüten Make-A-Wish; Türkiye’de Bir Dilek Tut Derneği ismiyle faaliyet gösteriyor. Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye), hayati tehlike taşıyan hastalıklarla mücadele eden çocukların yapmayı / olmayı / gitmeyi / sahip olmayı çok istediği bir dileği gerçekleştirmek için çalışıyor. “Dilek Çocukları”nın hayallerini gerçekleştirebilmek için çalışıyorlar.

Bir Dilek Tut Derneği, gönüllülerle büyüyen bir platform. Dilek Çocukları’nın yanlarında olmak, derneğe fikir ve iş gücü olarak katkı sağlamak isteyenlere kapıları her zaman açık. Çünkü her şey çocukların mutluluğu için.

İşte “Bir Dilek Tuttum” projesi de, hastalıkla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere bir araya gelen 24 gönüllü tarafından oluşturuldu. Amaçları 2016 yılında 17 çocuğun dileğini gerçekleştirerek yüzlerine kocaman bir gülücük kondurmak.

Bu güzel projeye ve 17 Dilek Çocuğu’na destek vermek isteyenlerle Bir Dilek Tuttum Bağış Partisi‘nde buluşacaklar. 17 Ocak 2016 Pazar günü, saat 18.00-23.00 saatlerinde düzenlenecek bağış partisi Corridor Kuruçeşme‘de gerçekleştirilecek.

Çocukların dileklerinin gerçekleşmesine katkıda bulunmak isteyen herkesin katılabileceği bu özel gecenin biletleri 50 TL bedelinde. Parti günü kapıdan veya online ödeme ile temin edebilirsiniz.

Online ödeme için hesap bilgileri:
Akbank – Barbaros Bulvarı Şubesi (298)
Hesap No: 34034
IBAN : TR16 0004 6002 9888 8000 0340 34
Hesap Adı: Bir Dilek Tut Derneği
Açıklama : Dilek 45.

Açıklama kısmına mutlaka Dilek 45 yazmayı ve partiye gelirken de dekontu yanınızda getirmeyi unutmayın.

Bir Dilek Tuttum Bağış Partisi’nin Facebook sayfasına bu adresten ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.