Ajanda

Cartoon Network’ten Yerli Yapım İlk Çizgi Film: Kral Şakir

23 Nisan 2016
Paylaşım
0
Yorum
0
minionmag
EDITOR-IN-CHIEF
[TÜM YAZILARI]
Yeni nesil anne babalar için kültür-sanat, müzik, seyahat, gastronomi, spor, sağlık, tasarım ve moda hakkında yayın yapan alternatif aile dergisi....
[DEVAMINI OKU]

Koca Kafalar’ın yaratıcısı, Fırıldak Ailesi’nin yapımcısı ve yaratıcısı Varol Yaşaroğlu yarattığı yeni karakteri Kral Şakir’le ilgili konuşurken “Böylesine sevilen bir çocuk kanalı olan Cartoon Network’ün ilk yerli yapım çizgi dizisini hayata geçirdiğimiz için çok mutlu ve gururluyuz. Biz Kral Şakir ve ailesini oluştururken çok eğlendik ve keyif aldık. Umarım çocuklar da aileler de tüm karakterleri en az bizim kadar sever” diye belirtti.

Çizgi dizi, Şakir’in babası Remzi ve yakın arkadaşı Fil Necati’nin başlarını belaya sokmalarını, evin annesi Kadriye’nin aileyi bir arada tutma çabasını ve evin en küçük ama en mantıklı üyesi Canan’ın her seferinde bütün sorunları çözmesi ile bu sevimli ailenin günün sonunda rahat bir nefes alabilmesini komik ve eğlenceli bir dille anlatıyor.

Ailelerin de çocuklar kadar izlemekten zevk alacağı ve beraber keyifle izleyecekleri Kral Şakir, 16 Mayıs’tan itibaren hafta içi her gün saat 17.00’de Cartoon Network ekranlarında olacak.

Minionmag ailesi olarak Varol Yaşaroğlu’nu ve tüm ekibini kutluyoruz.

Türk yapımı daha bir çok kaliteli çizgi filmin TV ve Sinemada çocuklar ve biz büyümeyen çocuklarla buluşması dileğiyle…

Kral Şakir Başlıyor!